Staletí vývoje a 100% kvalita přírodní kosmetiky

V dnešní uspěchané a přetechnizované době pozorujeme snahu lidí o návrat k přírodě. Velká část společnosti je postižena alergiemi, kožními vyrážkami a nesnášenlivostí chemických látek. Proto člověk hledá alternativy k masově vyráběným produktům v prostředí, jež je mu bližší než chemické továrny na okrajích měst – v přírodě. To však neznamená, že by přírodní kosmetika byla vhodná jen pro citlivé jedince. Právě naopak! Díky vysokému obsahu přírodních látek má skvělé účinky na všechny typy pokožky i vlasy.

Žijeme tím, co děláme

Přírodní kosmetika je vyrobena z kvalitních surovin, rostlinných či bylinných extraktů a dalších přírodních složek. Účinné látky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo z volného sběru přímo v přírodě. Přinášíme šest nejčastějších argumentů, proč používat přírodní kosmetiku. Všechny podle nás mají svoji váhu.

6 argumentů pro přírodní kosmetiku

I popis výrobku může klamat

Stejně jako existují salámy bez masa, existují oleje bez olejů, jen s ropnými deriváty a silikony. U nás najdete jen značky, které si na férovosti a kvalitě zakládají. I tak neškodí orientovat se v látkách, které obsahují, znát vhodné kombinace a poměry.

Nám v BiOOO na složení záleží především. Chceme vám nejen nabízet správné produkty, ale také vám všechna tajemství kosmetických ingrediencí odhalit. Díky tomu se pak sami dobře rozhodnete, nenecháte se napálit, rychle odlišíte fakta od marketingových triků.

Více o složení kosmetiky

Konvenční kosmetika často obsahuje levné náhražky nebo vyloženě škodlivé látky, které bývají dávané do souvislosti i se vznikem nádorových a dalších onemocnění. Za všechny lze naštěstí najít čistě přírodní náhradu. Kterým látkám byste se měli určitě vyhnout?

Na co si dát pozor?