Chcete u nás pracovat?

Zajímá vás zdravý životní styl, přírodní kosmetika, alternativní medicína a ekologické produkty? Směje se vám okolí, že vám zezelenal mozek? Chcete od své práce víc než jen finanční přínos? Hledáte místo, kde nikoho nezajímá, jaké máte vzdělání nebo zkušenosti, ale jen to, co skutečně dokážete?

Pak možná hledáme právě vás. Jsme největší prodejce a dovozce přírodních a ekologických produktů v ČR. Jsme kolektiv nadšenců, pro které je jejich práce životním stylem. Děláme to, co nás baví, čemu věříme a co nám dává smysl. A protože se stále rozrůstáme, tak hledáme posily.

Momentálně hledáme kolegy na tyto pozice:

UX/UI designer/ka s analytickým přesahem

V našem IT máme volnou židli pro UX Designera s analytickým přesahem a praxí. Láká vás práce pro největšího prodejce přírodní kosmetiky a ekodrogerie? Chcete pomáhat s vývojem vlastního řešení e-shopu, pracovat v mezinárodním týmu a mít přímý vliv na rozvoj IT? Pošlete nám CV!

Co vás čeká a nemine?
  • Analýza zadání nebo problémů a návrhy nového řešení
  • Rozvoj interních skladových a ERP systémů
  • Designové úpravy webu - čeká vás toho mnohem víc, design je třešničkou na dortu a ne hlavní náplní práce
  • Aktivní rozvoj rychle rostoucího e-shopu
  • Příprava Wireframů a Use Case diagramů
  • A/B testování a příprava testů
  • Komunikace se zadavateli, grafikem a mezinárodním IT týmem
Jak si představujeme ideálního nového kolegu?
  • Je pečlivý, organizovaný a chápe důležitost datově řízených rozhodnutí
  • Je asertivní a umí pochopit potřeby jiných oddělení
  • Nebojí se ptát a ještě raději dává odpovědi i na složité otázky svým kolegům
  • Má chuť na sobě pracovat, rychle se učit a posouvat své dovednosti o level výš
  • Má přehled v oblasti tvorby webových aplikací, rád sleduje trendy
  • Zná Google Analytics, HotJar a Asana jako své boty a už slyšel, co je Figma nebo Moqups
  • V CV má praxi na obdobné pozici alespoň dva roky
  • Mluví česky/slovensky a angličtina mu nedělá problém při komunikaci se zahraničními kolegy
  • Má ideálně vysokoškolské vzdělání - není podmínkou, důležitější jsou pro nás reálné zkušenosti
Co za to nabízíme?
  • Přátelské a neformální prostředí ve firmě, která neustále roste
  • Možnost realizovat své nápady a ovlivňovat další technologický rozvoj firmy
  • Zmiňovanou židli v dog-friendly kancelářích v srdci Prahy
  • Možnost práce na ŽL
  • Motivující finanční ohodnocení s bonusy
  • Zaměstnanecké slevy na celý sortiment a vzorky na vyzkoušení
  • Možnost nástupu ihned

Zaujal vás inzerát? Napište nám a přijďte si u hrnku dobré kávy popovídat s naším CTO.

Svůj zájem projevte a životopisy s fotografií zasílejte na: kariera@biooo.cz

Space Manager

Hledáte práci, která dává smysl?
Chcete vidět výsledky své práce a podpořit svou aktivitou rozvoj BiOOO.cz? U nás se nudit nebudete – získáte nové znalosti a budete se neustále vzdělávat. Staňte se součástí týmu nadšenců do přírodní kosmetiky, ekologie a zdravého životního stylu! Pro jedničku na trhu v oblasti přírodní kosmetiky, hledáme člena/ku týmu na pozici Space Manager.

Co Vás čeká?
  • Spolupráce s category manažery/nákupčími a dodavateli.
  • Vytvoření a naplnění všech plánogramů pro všechny pobočky, v programu spaceman.
  • Aktualizace a návrhy nových plánogramů.
  • Zajištění správnosti distribuce.
  • Tvorba a rozvoj vize prostorového plánování rozmístění zboží.
  • Aktualizace informací v interním programu.
  • Rozdělení sortimentu dle zaměření sítě prodejen.
  • Kontrola vyřazovaného zboží z plánogramu, spolupráce při přípravě podkladů pro externí dodavatele při otevírání nových a přestavbách stávajících prodejen.
  • Příprava nových plánogramů, kreativní řešení prezentace zboží pro zákazníka.
  • Kreativní přístup při vhodném umístění zboží, remodelingy.
  • Dodržování firemních pravidel umístění zboží.
  • Úprava prodejního zboží ve stávajících prodejnách.
  • Kontrola správnosti údajů.
Jaký je ideální kandidát?
  • Má zkušenosti na stejné pozici, ideálně z programu SpaceMan od společnosti Nielsen.
  • Je pečlivý, komunikativní a rád pracuje v týmu.
  • Má chuť na sobě pracovat a rozvíjet se.
Co nabízíme?
  • Přátelské a neformální prostředí ve firmě, která se neustále rozvíjí.
  • Slevy na celý sortiment a vzorky na vyzkoušení.
  • Částečný úvazek na 2 dny v týdnu
  • Práce na ŽL nebo dohodu.
  • Motivující finanční ohodnocení s bonusy.
Požadavky:
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou.
  • Čeština (výborná), angličtina (mírně pokročilá).

Junior PHP programátor

Co požadujeme?
  • dobrou znalost:
    • OOP PHP
    • MysQL
    • GIT
  • orientaci v:
    • HTML (5)
    • CSS
    • LESS
    • jQuery
  • zázemí prosperující firmy
  • možnost osobního rozvoje
  • možnost plného i zkráceného úvazku
  • vhodné pro studenty technických oborů
Jaká bude náplň práce?
  • programování modulů do vlastního CRM systému (sklad, pokladna, atd.)
  • rozšiřování funkcí e-shopu