Chcete u nás pracovat?

Zajímá vás zdravý životní styl, přírodní kosmetika, alternativní medicína a ekologické produkty? Směje se vám okolí, že vám zezelenal mozek? Chcete od své práce víc než jen finanční přínos? Hledáte místo, kde nikoho nezajímá, jaké máte vzdělání nebo zkušenosti, ale jen to, co skutečně dokážete?

Pak možná hledáme právě vás. Jsme největší prodejce a dovozce přírodních a ekologických produktů v ČR. Jsme kolektiv nadšenců, pro které je jejich práce životním stylem. Děláme to, co nás baví, čemu věříme a co nám dává smysl. A protože se stále rozrůstáme, tak hledáme posily.

Momentálně hledáme kolegy na tyto pozice:

PPC specialista

Nejsou ti cizí pojmy jako PPC, CTR, XML feed, remarketing a nespočetně dalších pojmů, které tě právě napadly?
Do našeho týmu, BiOOOcz, hledáme aktuálně seniorního PPC specialistu/ku, který/á se umí pohybovat v oblasti PPC ve vyhledávačích (Google Adwords a Seznam Sklik). Budeme tě potřebovat pro vytvoření, nasazení kampaní, jejich správu, následné vyhodnocení a návrh úprav.

Co budeš přesně dělat?
  • Navrhovat kompletní kampaně pro sortiment BiOOO.cz
  • Nasazovat, analyzovat a vyhodnocovat výsledky v průběhu kampaně.
  • Navrhovat a následně realizovat kroky k optimalizaci kampaně.
  • Reportovat výsledky.
  • Komunikovat výsledky v rámci marketingového a obchodního týmu
  • Hledat nové možnosti a přicházet s nápady.
  • Naplňovat MRKT a Sales plan / tržba, marže a PNO/
Koho hledáme?
  • Pečlivku se smyslem pro detail.
  • Obchodně myslícího specialistu
  • Rodilého mluvčího – čeština.
Co za zkušenosti/ dovednosti se ti budou hodit?
  • Zkušenost na obdobné pozici minimálně 3 roky a více
  • Přehled v oblasti performance marketingu
  • oužití nástrojů Google Analytics, Excel, Google Sheet, Tag Manager, Ads a Business Manager, Mergado, RTB
  • Znalost remarketingu, dynamického remarketingu, PLA, display a search kampaní
  • Práci v centru Prahy
  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • Možnost realizovat své nápady
  • Prostředí mladého kolektivu
  • Dog-friendly office
  • Pružná pracovní doba, možnost home office
  • Slevy na produkty
  • Nástup možný hned
  • práce na IČO

Svůj zájem projevte a životopisy s fotografií zasílejte na: kariera@biooo.cz

Analytik/UX designer

Co budete dělat?
  • Analyzovat zadání / problému, navrhovat nová řešení
  • Rozvíjet interní skladové a ERP systémy
  • Rozvíjet e-shop
  • Připravovat Wireframy
  • Připravovat Use Case diagramy
  • Připravovat testy
  • Provádět A/B testování
  • Komunikovat se zadavateli, grafikem
Co byste měli splňovat?
  • Znalost tvorby webových aplikací
  • Znalost Moqups výhodou
  • Znalost Google Analytics, HotJar, Asana, Figma výhodou
  • Jste pečlivý/á, týmový hráč a komunikativní
  • Znalost AJ na úrovni B1
Co nabízíme?
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí prosperující firmy
  • Nástup možný ihned
  • Možnost osobního rozvoje a získávání nových znalostí
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Zaměstnanecké slevy

Key Account Manager pro velkoobchodní značky BiOOO.cz

  • Zajišťovat prodej velkoobchodních značek BiOOO.cz odběratelům na českém trhu
  • Budovat síť odběratelů
  • Jednat s odběrateli o obchodně logistických podmínkách
  • Aktivně vyhledávat nové odběratele
  • Komunikovat se stávajícími odběrateli
  • Máte VŠ vzdělání, minimálně Bc
  • Máte zájem o přírodní kosmetiku a bio
  • Máte zkušenosti z jednání s obchodními řetězci
  • Máte síť kontaktů nebo si jí umíte vytvořit
  • Jste komunikativní, nebojíte se vyjednat ty nejlepší podmínky
  • Máte obchodní/ analytické myšlení
  • Umíte převzít odpovědnost a stanovit si priority
  • Umíte se rychle přizpůsobit nové situaci
  • Máte schopnost zdolávat překážky a logicky uvažovat
  • Jste kreativní - máte "myšlení out of box"
  • Umíte komunikovat anglicky - komunikativní úroveň
  • Obrovskou zkušenost a praxi
  • Práci pro leadera na trhu přírodní kosmetiky, kde práce je posláním
  • Transparentní pravidla a zároveň vysokou míru samostatnosti
  • Motivující finanční ohodnocení - dle svého výkonu

Junior PHP programátor

Co požadujeme?
  • dobrou znalost:
    • OOP PHP
    • MysQL
    • GIT
  • orientaci v:
    • HTML (5)
    • CSS
    • LESS
    • jQuery
  • zázemí prosperující firmy
  • možnost osobního rozvoje
  • možnost plného i zkráceného úvazku
  • vhodné pro studenty technických oborů
Jaká bude náplň práce?
  • programování modulů do vlastního CRM systému (sklad, pokladna, atd.)
  • rozšiřování funkcí e-shopu