Chcete u nás pracovat?

Zajímá vás zdravý životní styl, přírodní kosmetika, alternativní medicína a ekologické produkty? Směje se vám okolí, že vám zezelenal mozek? Chcete od své práce víc než jen finanční přínos? Hledáte místo, kde nikoho nezajímá, jaké máte vzdělání nebo zkušenosti, ale jen to, co skutečně dokážete?

Pak možná hledáme právě vás. Jsme největší prodejce a dovozce přírodních a ekologických produktů v ČR. Jsme kolektiv nadšenců, pro které je jejich práce životním stylem. Děláme to, co nás baví, čemu věříme a co nám dává smysl. A protože se stále rozrůstáme, tak hledáme posily.

Momentálně hledáme kolegy na tyto pozice:

Produktový poradce/kyně a prodavač/ka Praha

Cítíš, že jsi zapálený/á do oboru přírodní kosmetiky, zdraví a ekologie? Současná práce tě nenaplňuje a zdá se ti zbytečná? Chybí ti ocenění tvé dobře odvedené práce? Pak možná hledáš právě nás.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?
  • poradenství zákazníkům
  • doplňování zboží
  • práce s kasou
  • komunikace se skladem
  • pomoc při přípravě eshopových objednávek
  • režim krátký/dlouhý týden
Co od tebe požadujeme?
  • pracovní zkušenosti
  • zápal a částečné znalosti z oboru
  • pracovitost - potřebujeme, abys uměl/uměla zabrat
  • odpovědnost vůči sobě, ale i kolegům
  • chuť na sobě pracovat
Co ti nabízíme?
  • 14 dní v měsíci volno
  • produkty na vyzkoušení a vzorky
  • častá produktová a znalostní školení
  • podobně smýšlející kolektiv
  • velký prostor pro osobní rozvoj
  • zaměstnanecké slevy na celý sortiment
  • firemní ošacení a příspěvek na oblečení

Svůj zájem projevte a životopisy s fotografií zasílejte na: kariera@biooo.cz

SK e-commerce specialista

E-commerce specialista

Dokážete zázraky na počkanie a nemožné do troch dní? Máte radi výzvy a vrháte sa do každého dobrodružstva, pretože viete, že si s ťažkosťami hravo poradíte? Že je to pre deti a dokážete omnoho viac? Chceme expandovať na Slovensko a potrebujeme práve vás!

Čo ešte musíte vedieť
  • poznať slovenský trh s prírodnými produktmi a prostredie e-commerce
  • v ideálnom prípade mať aj vlastnú skúsenosť s prevádzkovaním e-shopu na Slovensku
  • orientovať sa v slovenskej legislatíve a prípadne tiež poznať rozdiely medzi českým a slovenským legislatívnym prostredím na prevádzkovanie e-shopu
  • vyznať sa v problematike liečiv, doplnkov stravy a bylinných produktov, predovšetkým s ohľadom na legislatívne obmedzenie pri predaji
  • dokázať pracovať samostatne, proaktívne a flexibilne
  • prichádzať so skvelými nápadmi, ktoré dokážete realizovať
A čo ponúkneme my vám?
  • zázemie najväčšej firmy s prírodnými produktmi v strednej Európe
  • možnosť plne sa realizovať podľa miery vlastných ambícií
  • priestorné kancelárie v centre Prahy
  • výborný kolektív, férový prístup, podporu a zázemie
  • motivačné finančné ohodnotenie
  • široké spektrum zamestnaneckých benefitov
  • možnosť vykročiť zo svojej komfortnej zóny, rozvíjať svoje schopnosti a ešte za to byť platený

PPC specialista

Co požadujeme?
  • výbornou znalost Google Analytics
  • zkušenosti se správou PPC kampaní
  • znalost internetového marketingu
  • základy programování, HTML
  • proaktivní přístup vůči novým znalostem
  • vysoké pracovní nasazení
  • zodpovědnost a samostatnost
  • schopnost práce v týmu
  • důslednost a pečlivost
  • pokročilejší znalost angličtiny
Co nabízíme?
  • plný úvazek
  • základní plat + nadstandardní odměny
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost osobního rozvoje a získávání nových znalostí
  • zaměstnanecké slevy
Jaká bude náplň práce?
  • Analýza webu - Google Analytics
  • Tvorba a vyhodnocování reklamních kampaní
  • Správa reklamních kampaní - Google AdWords, Sklik, Facebook atd.

Junior PHP programátor

  • dobrou znalost:
    • OOP PHP
    • MysQL
    • GIT
  • orientaci v:
    • HTML (5)
    • CSS
    • LESS
    • jQuery
  • zázemí prosperující firmy
  • možnost osobního rozvoje
  • možnost plného i zkráceného úvazku
  • vhodné pro studenty technických oborů
  • programování modulů do vlastního CRM systému (sklad, pokladna, atd.)
  • rozšiřování funkcí e-shopu