V souladu s přírodou

To, co hledáme, je čistota, opravdovost a kvalita. Věci, které jsou ryzí a netváří se jako něco, čím nejsou. Věci, které mají duši. Největší přínos přírodních produktů vidíme v tom, že nás navrací k tomu, co je opravdu důležité - k životu, který je v harmonii s celou planetou Zemí, k životu, který je přirozený a zdravý. Věříme , že takový postoj není jen alternativou pro pár nadšenců. Každý člověk si zaslouží pro sebe to nejlepší a pro každého to znamená něco trochu jiného. A jen příroda nám dokáže poskytnout tolik možností, kolik je našich individuálních přání.

Žijeme tím, co děláme

1. Naše filozofie je nezlomná

V přírodních produktech vidíme možnost vrátit se k podstatě věcí. V době, kdy jsme obklopeni náhražkami, jsou to právě přírodní produkty, které připomínají, že je stále ještě možné dělat věci opravdově a poctivě. A nejen možné, ale hlavně lepší. Vše pochází primárně z přírody a zase se do ní navrací. Příroda a život je jedno a totéž. Proto to nejlepší pro náš život je právě to, co je nejblíž přírodě.

Více o naší filozofii

2. Stabilní zázemí plné nadšených lidí

Jsme čistě česká firma vybudovaná z nadšení a přesvědčení. V roce 2008 jsme začali úplně od nuly a snažili se nabízet produkty, které jsme sami měli rádi. Dnes už jsme největší obchod s tímto druhem sortimentu na českém trhu. Ale stále vybíráme produkty podle stejných kritérií - prodáváme jen to, čemu sami věříme a co sami používáme.

Víco o naší firmě

3. Kvalitní sortiment i informace

Chceme být více než obchod, který vám zprostředkuje nákup oblíbeného zboží. Snažíme se být prostorem, ve kterém se mohou na jednom místě setkávat produkty, informace, životní cesty a názory, které přistupu jí ke světu a životu s respektem, pokorou a snahou co nejvíce prospívat a co nejméně škodit. Co všechno vám tedy nabízíme?

Co nabízíme?

Nakupování v BiOOO má tři velké výhody. Nabízíme možnost nákupu v kamenné prodejně, kompletní informace o složení výrobků na e-shopu a odborné poradenství pro všechny zákazníky. Zjistěte výhody proč u nás nakoupit!