Vše, co potřebujete vědět o nákupu

Máme radost z každé Vaší objednávky, a proto jakmile nám přistane v systému, snažíme se ji co nejrychleji zpracovat, abyste měli radost i Vy. Většinu zboží máme skladem, a tak se k Vám vaše objednávka dostane opravdu bleskově. A kdyby se i přesto náhodou objevil nějaký problém, balíček se zatoulal nebo jste nebyli spokojeni s objednaným zbožím, neváhejte se nám ozvat na naši zákaznickou linku.

Žijeme tím, co děláme

1. Jak to k vám vše dopravíme?

Vyberte si u nás dopravu již od 59 Kč nebo si zboží vyzvedněte za 29 Kč na některé z našich prodejen. Kromě toho Vám nabízíme zaslání Českou poštou, kurýrem PPL, GLS či osobní odběr na výdejním místě Zásilkovny. Prostřednictvím Zásilkovny a GLS zasíláme také na Slovensko.

Více o možnostech dopravy

2. Jaké máte možnosti pro zaplacení?

Svou objednávku můžete uhradit hotově či kartou při převzetí v našem showroomu. Když Vám balíček posíláme, můžete za něj zaplatit online kartou, online či klasickým bankovním převodem nebo poštovní poukázkou. Zvolit můžete i dobírku, za kterou Vám ke konečné částce přičteme ještě 38 Kč navíc.

Víco o platbách

3. Obchodní podmínky

Obchodní podmínky právnické osoby, společnosti BIOOO.CZ s.r.o. pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese https://www.biooo.cz/.

Více o obchodních podmínkách

4. Co dělat když potřebujete zboží reklamovat?

Případné reklamace se snažíme vždy vyřídit k Vaší spokojenosti. Našim zákazníkům poskytujeme standardně záruční dobu 24 měsíců, na samotnou realizaci reklamace pak máme 30 dnů.

Více o reklamacích

5. Ochrana osobních údajů

Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy, pro účely vedení uživatelského účtu včetně osobních statistik a pro účast v zákaznickém bonusovém systému.

Více o ochraně osobních údajů

6. Vydělávejte s námi v affiliate programu eHub.cz

Staňte se affiliate partnerem eshopu BiOOO.cz v síti eHUB.cz a získejte provizi ve výši 10 % z hodnoty každé objednávky, uskutečněné díky Vaší propagaci. Stačí provést bezplatnou registraci partnera.

Více o affiliate programu eHub.cz

7. BiOOO klub

Po registraci do BiOOO klubu získáváte za své nákupy na eshopu BiOOO.cz a všech BiOOO prodejnách věrnostní body.

Více o BiOOO klubu