Udělejte dobrý skutek

Připravili jsme pro vás možnost jak udělat radost sobě a zároveň i přispět na dobrou věc. Tentokrát můžete pomoci pejskům, kteří se shodou okolností nemůžou těšit ze společnosti své vlastní rodiny, ale jsou odkázáni na péči a pomoc psích útulků. Přispějete jednoduše prostřednictvím nákupu vybraných produktů Dr. Bronner's. Zlepšete tak spolu s námi jejich životní podmínky a pomozme jim tak, aby nalezli nový domov.

Udělejte dobrý skutek

Jak můžu pomoci?

Stačí nakoupit některý z vybraných výrobků značky Dr. Bronner's a my z každého z nich pošleme 5 Kč na vybrané psí útulky. Na prodejně a eshopu najdete tyto produkty označeny růžovým štítkem s nápisem „dobrý skutek“. Nákupem kvalitního veganského výrobku zušlechtíte nejen svoji fyzickou schránku, ale vylepšíte si i karmu příspěvkem na dobrou věc.

Náš tip

Pokud budete uvažovat o tom, že si pořídíte pejska, zkuste se nejprve podívat do nabídky útulků, zda právě tam nenaleznete svoji spřízněnou duši.

Zakupte a podpořte

Více o projektu

David Bronner – výkonný ředitel firmy Dr.Bronner´s je známý svojí odvahou a tím, že se nebojí jít do věcí, ve které věří, po hlavě. Mezi jeho zásady patří poctivost, férovost a dělání věcí pro dobro planety. Jde lidem příkladem, a to se nám líbí. Mimo jiné i proto vznikl tento projekt, který je spojený se zdravými kosmetickými produkty a zároveň pomocí pejskům v nouzi. Zapojte se i vy!

Do projektu jsou zahrnuty tyto útulky:

  • Zvíře v tísni – pražská nezisková organizace, která od roku 2012 pomáhá opuštěným a týraným zvířatům
  • AniDef – poměrně nedávno založený spolek nadšenců, kteří společnými silami zrekonstruovali zvířecí útulek v obci Žim na Teplicku
  • Voříškov – ekologický miniazyl pro pejsky založený dvěma nadšenkyněmi, které chtějí měnit život pejsků k lepšímu
  • Šance pro jejich život – dobrovolníci z Krnova, kteří pomáhají chlupáčům bez domova