Prodejna Praha OC Šestka

BIOOO OC Šestka, Praha

Jsme největší prodejce přírodní kosmetiky od roku 2008. Na český trh přinášíme více než 200 značek z celého světa, z toho 11 výhradních. Provozujeme e-shop, maloobchod a velkoobchod. Na našem e-shopu, který pro vás funguje 24 hodin denně, si můžete vybírat z více než 7000 produktů. Pečlivě si vybíráme značky, které výhradně distribuujeme. Testujeme, hodnotíme a odhalujeme složení produktů, abychom přinesli na náš trh pouze kvalitní produkty, které splňují přísné certifikační normy výroby.

Kromě vylepšování e-shopu a pravidelného zásobování novinkami, rozšiřujeme i naši retailovou síť. Naše prodejny nejsou jen místem pro obchod, ale slouží i jako výdejní místo pro e-shop. Nabízíme vám zde také odborné  poradenství a služby našich šikovných přírodních vizážistek. Pořádáme různé promo akce - představení značek, možnost vyzkoušení produktů či ochutnávky. Aby se vám lépe nakupovalo, můžete si zcela zdarma nabídnout teplý nápoj - organické a vegan čaje značky Numi Organic Tea nebo se osvěžit čistou vodou. Nezapomínáme ani na ty, kteří chtějí darovat svým blízkým kousek přírody, pro tuto příležitost nabízíme naše dárkové vouchery, které můžete zakoupit jak na e-shopu, tak na prodejnách.

Naši prodejnu v OC Šestka jsme pro vás otevřeli v roce 2018 a najdete zde více než 2400 produktů na 90 m².

Prodejna se nachází v 1. patře OC Šestka, Fajtlova1090/1, Praha 6.

Do naší prodejny v OC Šestka se dostanete metrem B, stanice Zličín a autobusem č. 100, zastávka K letišti (poté 2 minuty pěšky) nebo metrem A, stanice Nádraží Veleslavín a autobusem č. 119, zastávka K letišti. Nebo ze stanice metra B Anděl autobusem č. 191 na zastávku OC Šestka.

Otevírací doba: 

Po–Ne 9:00 – 13:00 / 13:30 – 20:00

KONTAKT:

telefon: +420 735 174 310
e-mail: sestka@biooo.cz

V  našich prodejnách najdete vždy největší výběr přírodní kosmetiky a produkty pro milovníky BIO, vegan, raw vegan či produkty bez lepku, ekologické produkty - zero waste, z recyklovatelných materiálů či Fair Trade.

Naše značky: