BiOOO prodejna Praha OC DBK

BIOOO OC DKB, Praha

Jsme největší prodejce přírodní kosmetiky od roku 2008. Na český trh přinášíme více než 200 značek z celého světa, z toho 11 výhradních. Provozujeme e-shop, maloobchod a velkoobchod. Na našem e-shopu, který pro vás funguje 24 hodin denně, si můžete vybírat z více než 7000 produktů. Pečlivě si vybíráme značky, které výhradně distribuujeme. Testujeme, hodnotíme a odhalujeme složení produktů, abychom přinesli na náš trh pouze kvalitní produkty, které splňují přísné certifikační normy výroby.

Kromě vylepšování e-shopu a pravidelného zásobování novinkami, rozšiřujeme i naši retailovou síť. Naše prodejny nejsou jen místem pro obchod, ale slouží i jako výdejní místo pro e-shop. Nabízíme vám zde také odborné  poradenství a služby našich šikovných přírodních vizážistek. Pořádáme různé promo akce - představení značek, možnost vyzkoušení produktů či ochutnávky. Aby se vám lépe nakupovalo, můžete si zcela zdarma nabídnout teplý nápoj - organické a vegan čaje značky Numi Organic Tea nebo se osvěžit čistou vodou. Nezapomínáme ani na ty, kteří chtějí darovat svým blízkým kousek přírody, pro tuto příležitost nabízíme naše dárkové vouchery, které můžete zakoupit jak na e-shopu, tak na prodejnách.

Snažíme se být ohleduplní k životnímu prostředí a kromě ekologického balení našich produktů myslíme i na třídění odpadu - na každé prodejně jsou k dispozici odpadkové koše na tříděný odpad. Myslíme i na zákazníky, kteří přecházejí z chemické kosmetiky na přírodní a nabízíme jim možnost ekologické likvidace chemické kosmetiky prostřednictvím našeho OOOdpaďáku. My zařídíme separaci vašeho kosmetického odpadu i způsob likvidace. Nejen že se zbavíte chemického stínu minulosti, ale zároveň přispějete na dobročinné účely - za každý 1 kg vašeho odpadu přispějeme 50 Kč na charitu.

Naši BiOOO prodejnu v OC DBK jsme pro vás otevřeli v roce 2019 a najdete zde více než 2300 produktů na 70 m².

BiOOO prodejna se nachází v -1. patře OC DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4.

Do naší BiOOO prodejny v OC DBK  se dostanete metrem C, stanice Budějovická, autobusem č. 118, 121, 124, 134, 170, 193 a 203,  zastávka Poliklinika Budějovická nebo Budějovická.

Otevírací doba:

pondělí-pátek 9-20 h
sobota-neděle 9-19 h

Kontakt:

telefon: +420 778 116 005
e-mail: dbk@biooo.cz

V  našich BiOOO prodejnách najdete vždy největší výběr přírodní kosmetiky a produkty pro milovníky BIO, vegan, raw vegan či produkty bez lepku, ekologické produkty - zero waste, z recyklovatelných materiálů či Fair Trade.

Naše značky: